10 stycznia 2018 21:34 | Aktualności

Zabawa karnawałowa

W dniu 5 stycznia w godzinach 16.00-20.00 odbyła się w naszej szkole  noworoczna  zabawa karnawałowa. Najpierw bal poprowadziła pani DJ, wprowadzając dzieci w tajemniczy nastrój, ucząc ich tańca trolli, które, jak powiedziała, rodzą się z kamieni i unikają słońca. Następnie były tańce integracyjne, podczas których można było podziwiać stroje wszystkich przebierańców. Były wróżki, królowie, postacie z bajek oraz policjanci, strażacy i inne. Wszystkie kostiumy robiły miłe wrażenia, a dzieci czuły się w nich dumnie. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w muzycznych konkursach nagradzanych  mocno oklaskami przez zgromadzonych nauczycieli i rodziców. W trakcie balu dzieci miały możliwość  sfotografowania się  w zimowej scenerii. Druga część zabawy -  dla starszych uczniów przebiegała  w formie dyskoteki i przy ulubionej dla nich  muzyce. Wszyscy uczniowie, młodsi i starsi, mieli zapewniony poczęstunek przygotowany przez rodziców w szkolnej jadalni. Nad bezpieczeństwem podczas balu czuwali wychowawcy i nauczyciele, a karnawałowe dekoracje przygotował samorząd uczniowski pod kierunkiem p. R. Strzelczyk.

Zdjęcia: