Witamy na naszej stronie

Zadaj pytanie

Marianna Fusiek -dyrektor szkoły

Pytanie


* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.


Zostało 2000 znaków do wpisania.


inny obrazek

Lista pytań i odpowiedzi

08 lutego 2012 | Andżelika Ośka

Czy uczeń ma prawo do przerw między lekcjami? Czy też może nauczyciel decyduje? Lub może przerwy są tylko przeznaczone dla nauczycieli?

Witam
Dziękuję za pytanie. W edukacji wczesnoszkolnej (kl. I- III) organizacja lekcji jest nieco inna i zgodnie ze statutem szkoły rozdział IV §7 "Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Czas trwania poszczególnych zajęć w klasach I -III SP ustala nauczyciel prowadzący te te zajęcia, zachowując ogólny tygodniowy czas zajęć ustalony w tygodniowym rozkładzie zajęć".Przerwy nie muszą być w czasie gdy zadzwoni dzwonek, mogą być przesunięte przez nauczyciela.Pozdrawiam.

21 stycznia 2012 | Natalia Ośka

Czy będą w tym roku plenery?

Witam
Dziękuję za pytanie.Na koniec maja (dokładna data nie jest jeszcze ustalona) zaplanowana jest VI edycja Pleneru Nadwiślańskiego dla uczniów z terenu powiatu kozienickiego.W plenerze wezmą udział również uczniowie z naszej szkoły. Pozdrawiam.

19 stycznia 2012 | Kinga Ośka

Czy będą nowe i ciekawsze książki w bibliotece?

Witam

Dziękuję za pytanie. W okresie od września 2011 r. nasza biblioteka wzbogaciła się o wiele ciekawych pozycji książkowych. Oprócz zakupionej literatury dla dzieci i młodzieży oraz lektur, w naszej bibliotece znalazły się książek z likwidowanej biblioteki przy PSP w Przewozie. Mam nadzieję, że jeśli odwiedzisz bibliotekę to na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawe książki o interesującej Cię tematyce. Jeśli nasz księgozbiór nie spełni Twoich oczekiwań proszę o propozycję pozycji książkowych, które chcielibyście aby znalazły się w naszych zbiorach, a w miarę możliwości finansowych dokupimy interesującą Was literaturę możliwe, że jeszcze w bieżącym roku. Pozdrawiam. M. Fusiek