Witamy na naszej stronie ::Termin rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej -1.03.2018 do 28.03.2018 roku

Zadaj pytanie

Marianna Fusiek -dyrektor szkoły

Pytanie

* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.

Zostało 2000 znaków do wpisania.

inny obrazek

Lista pytań i odpowiedzi

28 stycznia 2014 | Kinga

Kiedy odbędzie się plener?

Plener zaplanowany jest 5 czerwca 2014 r.
Pozdrawiam M. Fusiek

16 grudnia 2013 | Zapytana

Czy może nauczyciel zająć nam całą przerwę? Bo, gdy Nam się tak zrobi to mamy jakieś 3/4 minuty do dzwonka na lekcje. Np. nie możemy zjeść drugiego śniadania, wyjść do łazienki, później inni nauczyciele mówią, że mogliśmy to zrobić na przerwie.

Uczeń ma prawo do przerwy między lekcjami. Myślę, że to prawo ucznia jest w naszej szkole szanowane. Mam nadzieję, że to o czym piszesz zdarzyło się sporadycznie. Zwracam uwagę, że przerwy w klasach I-III nie muszą być regulowane dzwonkami (zgodnie ze statutem).

16 grudnia 2013 | Julka

Czy dało by się coś zrobić z młodszymi uczniami szkoły by nie schodzili do piwnicy podczas przerw

W piwnicy znajduje się jadalnia i świetlica, z której korzystają wszyscy uczniowie. W czasie wydawania posiłków i pracy świetlicy nie możemy ograniczyć schodzenia zainteresowanych uczniów. W czasie pierwszych przerw jeśli występuje taki problem można zgłosić go do nauczyciela dyżurującego na parterze lub do pracowników obsługi.

25 czerwca 2013 | Paulina

Witam chciałabym się dowiedzieć czy już są informacje dotyczące wyprawki dla synka do Przedszkola,oraz informacji na temat dni otwartych. Czy była by taka możliwość otrzymania ich na emaila..? Pozdrawiam Paulina

Witam
Informacje o wyprawce dla dzieci do oddziałów przedszkolnych podają wychowawcy grup. Przez stronę szkoły nie przesyłamy takich informacji indywidualnie rodzicom. Możliwość przesyłania informacji e-mail do rodziców możecie Państwo omówić na zebraniu wrześniowym z wychowawcami. Dni otwarte szkoły podawane są do publicznej wiadomości na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń do 30 września po rozpoczęciu roku szkolnego.

15 kwietnia 2013 | kinga

Czy będzie plac zabaw jeszcze w tym roku?

Witam
Szkoła dostała dofinansowanie w wysokości 50% kosztów placu zabaw z programu "Radosna Szkoła", 50 % kosztów inwestycji mamy zarezerwowane w budżecie Gminy Kozienice, plac zabaw powinien być zrealizowany w bieżącym roku. Obecnie przygotowywany jest projekt placu zabaw.

03 kwietnia 2013 | dagmara

Witam!kiedy będzie fotograf w szkole?

Witam
fotograf będzie 9 kwietnia we wtorek.

03 kwietnia 2013 | Dagmara

Dzień dobry!! Czy w lato zrobimy jakiś wspólny szkolny spacer. Tak wszyscy?

Witam
pogoda w tej chwili nie sprzyja spacerom, tak jak nie sprzyjała w pierwszy dzień wiosny.Dzień przed zakończeniem roku szkolnego po zabezpieczeniu pomocy dydaktycznych, uczniowie zawsze organizują z wychowawcą wyjście w teren. Myślę, że w tym roku będzie podobnie. Pozdrawiam

07 stycznia 2013 | Olivia

Czy w ferie zimowe będą jakieś warsztaty w szkole? :)

Witam

W ferie zimowe nie przewidujemy organizacji warsztatów. Z zajęć rekreacyjno -opiekuńczych będą mogli skorzystań nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych w godz. 8.00 do 13.00. Pozdrawiam

10 grudnia 2012 | morena mulazzani

dlaczego szkoła jest zamknięta na przerwach????

Witam
W trosce o bezpieczeństwo uczniów naszej placówki od ok. 2 tygodni wejścia do naszej szkoła zostały zamknięte na okres odbywania się zajęć lekcyjnych i świetlicowych. Przy wejściu głównym został zamontowany dzwonek, osoby chcące wejść do szkoły po godz. 8.00 muszą zadzwonić i czekać na otwarcie drzwi przez pracowników obsługi. Pozdrawiam

23 kwietnia 2012 | Weronika

Proszę Pani ,czy będą na następny rok warsztaty ?Było bardzo fajnie :)

Witam
Cieszę się, że podobały Wam się zajęcia warsztatowe z malarstwa, rzeźby i hafciarstwa przeprowadzone w naszej placówce w bieżącym roku dzięki Stowarzyszeniu LGD w Kozienicach. Niestety nie mogę obiecać, że tego typu zajęcia odbędą się w przyszłym roku. Co roku w ramach pierwszego dnia wiosny odbywają się w naszej szkole różne ciekawe akcje. Nie mamy zaplanowanego jeszcze przyszłego roku ale myślę, że będzie ciekawie tak jak w tym roku.Pozdrawiam.