Witamy na naszej stronie

Samorząd Szkolny - informacje dla uczniów

Miłosz Jemiołek -przewodniczący

 Aleksandra Kowalczuk -zastępca

 Dominik Drewnik -sekretarz

Zuzanna Staszewska - skarbnik

 Igor Pomarański - członek

opiekun: Pani Renata Strzelczyk

Plan pracy Samorządu   plan_pracy_samorzadu_uczniowskiego_szkoly_podstawowej_w.pdf


Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2019/2020

 

Data

Dzień tygodnia

Uwagi

1.

2-3 stycznia 2020r.

czwartek- piątek

 

2.

7-8 kwietnia 2020r.

wtorek- środa

 

3.

21-23 kwietnia 2020r.

wtorek-środa- czwartek

Egzamin klasy VIII

4.

12 czerwca 2020r.

piątek

 

 



 

     

        Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 

Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

2 września 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna

23-31 grudnia 2019 r.

Ferie zimowe

10-23 lutego 2020 r.

Wiosenna przerwa świąteczna

 9- 14 kwietnia 2020r.

Sprawdzian ósmoklasisty

21-23 kwietnia 2020r.

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

26 czerwca 2020 r.

 

Ferie letnie

27 czerwca-31 sierpnia 2020r.



“Każdy uczeń ma prawo do przeżywania sukcesu”

Uczniowie naszej szkoły

  1. Zawsze są przygotowani do lekcji.
  2. Zachowują się kulturalnie w szkole, w drodze do szkoły i do domu, w miejscach użyteczności publicznej, na wycieczkach.
  3. Kulturalnie i z szacunkiem odnoszą się do dyrekcji, nauczycieli, innych pracowników szkoły, rówieśników.
  4. Nie stosują przemocy fizycznej, psychicznej i słownej.
  5. Swoim zachowaniem, zabawami nie stwarzają zagrożenia dla siebie i innych.
  6. Szanują mienie szkoły, swoją i cudzą własność oraz zieleń wokół szkoły.
  7. O złym zachowaniu kolegów informują dorosłych.

Informacje dla uczniów

adres www do książek elektronicznych, audiobuków i e-podręczników  - 

http://wolnelektury.pl

http://wolnelektury.pl/katalog/audiobooki/

https://www.epodreczniki.pl/begin/

 

Harmonogram wyjazdów uczniów na basen 

W każdy poniedziałek nauka pływania dla klas II i III

W pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca – klasa I

W drugi i czwarty poniedziałek miesiąca – klasy V i VI

W drugi i czwarty wtorek miesiąca – klasa IV

W pierwszą i trzecią środę miesiąca – klasy VII i VIII

 

Poczet sztandarowy szkoły:

Pierwszy skład:

Zuzanna Staszewska,

Aleksandra Kowalczuk,

Kacper Mikołajczyk

Drugi skład:

Zuzanna Balcerzak,

Judyta Nakończy,

Dominik Drewnik