Sukcesy uczniów 2015/2016

1. Jakub Słomski uczeń kl. III- laureatem ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2015
  2. Mateusz Domagała uczeń klasy V zajął II miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w biegach przełajowych - opiekun: E. Bogacka.
  3. 28.09.2015r. w PSP Janików odbyło się  podsumowanie konkursu na „ Najlepsze SKKT Ziemi Kozienickiej”. Klub SKKT „TRAMPEK” otrzymał wyróżnienie w konkursie - opiekun: E. Bogacka.

4. III miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w halowej piłce nożnej chłopców - opiekun Ewa Bogacka.
  5. "Moje spotkania z Puszczą" - „Puszcza Kozienicka skarbnicą bioróżnorodności”-grupa wiekowa 6-9 lat -plastyka - I miejsce: Mikołaj Zalewski, III miejsce:  Zuzanna Balcerzak, literatura- I miejsce: Aleksandra Ośka.Grupa wiekowa 10-12 lat literatura: II miejsce - Łukasz Bogumił, III miejsce: Maja Bogumił; plastyka wyróżnienia -Alicja Ślażyńska, Karol Kowalczuk - opiekunowie: M. Kacprzak, M. Pietrzyk, H. Boryczka, M. Fusiek.

6. III miejsce w Gminnych Mistrzostwach w tenisie stołowym dziewcząt zajęły: E. Olszewska i A. Kaca - opiekun: E. Bogacka.
  7. Zuzanna Słomska - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym Bliżej środowiska naturalnego,€“ bliżej ludzi” - opiekun: H. Boryczka.
  8. V miejsce szkoły w regionalnym konkursie ortograficznym - opiekun: M. Pietrzyk.
  9. Zuzanna Słomska - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem - zdrowo żyję" - opiekun: H. Boryczka.
  10. Wyróżnienia dla: Tomasa Mulazzani i Kacpra Skotaka, Słomska Zuzanna w IX edycji gminnego  konkursu  plastycznego Znam to miasto pt."Elektrownia w oczach dziecka" - opiekun: M. Kacprzak, H. Boryczka.
  11. Emilia Olszewska II miejsce, Aleksandra Ośka-wyróżnienie, "Aniołki" kl. III wyróżnienie w  XII Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Publicznym Gimnazjum im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych-Opiekunowie: R. Strzelczyk, M. Kacprzak, A. Miżejewska.

12. Aleksandra Kowalczuk - wyróżnienie w środowiskowym Konkursie Recytatorskim -opiekun: A. Miżejewska.
  13. Emila Olszewska - laureatka Konkursu Recytatorskiego środowiskowego, laureatka Konkursu Recytatorskiego powiatowego, zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego - opiekun: M. Pietrzyk.
  14. Kacpra Skotaka- wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Woda relaks i ukojenie"-opiekun: Marianna Kacprzak.
  15. Emila Olszewska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - opiekun: E. Nakończy.
  16. Emila Olszewska, Zuzanna Balcerzak - II miejsce w Plenerze nad Kamienną - Dziurów 2016 -opiekun: M. Fusiek, H. Boryczka.
  17. Laureaci konkursu "Czy znasz swoją gminę?":Część plastyczna, kategoria klas I-III, Kacper Skotak - wyróżnienie, Jagoda Drapała - III miejsce, Maciej Jasiówka - II miejsce

Część literacka, kategoria klas IV-VI: Miłosz Jemiołek - wyróżnienie, Rafał Wrona - III miejsce, Magdalena Łukasińska - II miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski