Witamy na naszej stronie ::Termin rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej -1.03.2018 do 28.03.2018 roku

Szkoła partnerska

Od 2012 roku nasza szkoła nawiązała współpracę z Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie położoną w województwie świętokrzyskim.

W ramach partnerstwa:

1. Rozwijamy talenty naszych uczniów.
  2. Uczymy właściwej komunikacji.
  3. Uwrażliwiamy na piękno naszej Ojczyzny.
  4. Wymieniamy doświadczenia zawodowe dyrektorów i nauczycieli.

Link do strony internetowej szkoły partnerskiej

31.05.2016r. nasi uczniowie wyjechali na plener malarski do PSP w Dziurowie. Informacje na ten temat znajdziecie na stronie szkoły w Dziurowie.

W ramach nawiązanej współpracy uczniowie z naszej szkoły gościli w PSP w Dziurowie, a uczniowie ze szkoły w Dziurowa uczestniczyli w naszym plenerze malarskim w 2012 roku.

28.05.2014 r. w Dziurowie odbył się niecodzienny plener malarski. Kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów z kilku szkół z gminy Brody oraz uczniowie z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Ryczywole (mazowieckie), przez dwie godziny malowała i rysowała różnymi technikami obrazy w plenerze nad rzeką,nieopodal mostu w Dziurowie. Efektem tej pracy był konkurs i wystawa na sali gimnastycznej w szkole w Dziurowie. Komisja konkursowa dokonała oceny prac i wybrała po trzy najlepsze z grupy uczniów klas II-III i klas IV- VI. W młodszej kategorii I miejsce zdobyła praca Miłosza Jemiołka z kl II z Ryczywołu, II miejsce zdobyła Iga Dębniak z kl. II z Krynek a III Emil Olszewski z kl. III z Ryczywołu. W starszej kategorii, najwyżej oceniona została praca Oliwii Bogumił z kl. VI z Ryczywołu, II miejsce zajęła Ewa Czajkowska z kl. V ze Stawu Kunowskiego a III miejsce zdobyła Morena Mulazzani z kl. V z Ryczywołu. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w plenerze, a goście z Ryczywołu pamiątki z gminy Brody, które wręczył Wójt Andrzej Przygoda. Ciekawostką była wystawa starych sprzętów, które kiedyś używane były w naszych domach. Wszystkie dzieci otrzymały również posiłek na stołówce w szkole w Dziurowie. Goście z Ryczywołu zachwyceni byli nasza okolicą, tym bardziej, że w czasie wykonywania prac plastycznych na rzece dzielnie pozował młody łabędź, co można zobaczyć w galerii fotografii.

Plener w PSP w Dziurowie