Witamy na naszej stronie ::Rozpoczęcie roku szkolnego 3 września 2018 roku o godz. 9.00

Obszar czwarty

Kwalifikacje i doskonalenia nauczycieli

„Muzyka w wychowaniu przedszkolnym i w nauczaniu zintegrowanym”

Dnia 06.12.13r. - w punkcie konsultacyjnym ODN w Kozienicach - odbyły się 4 godzinne warsztaty szkoleniowe pt. Wielokierunkowa percepcja muzyki w przedszkolu i w szkole, zorganizowane przez MSCDN wydział w Radomiu. W warsztatach wzięły udział nauczycielkiz oddziałów  przedszkolnych: Marzena Warchoł, Dominika Tęcza i  Edyta Zawadzka. Warsztaty poprowadziła mgr Kamilla Palińska – wieloletni doradca metodyczny   w zakresie muzyki, edukator MEN – organizuje kursy, szkolenia, warsztaty dla nauczycieli w całej Polsce. Na warsztatach prezentowała formy i metody pracy z muzyką, przedstawiła kreatywne rozwiązania, aktywizujące dzieci i nauczyciela. Przekazała nauczycielom pomysły do wykorzystania na zajęciach, lekcjach, na uroczystościach szkolnych.  Na spotkaniu panowała serdeczna atmosfera, sprzyjająca integracji nauczycieli z przedszkoli i szkół kozienickich. Nauczuciele dostali  ciekawe propozycje zabaw i ćwiczeń na płytach CD.

001.jpg [1700x2338]

Szkoła w ruchu