Obszar piąty

Pozalekcyjne zajęcia sportowe

Działalnośc Koła Turystycznego SKKT „TRAMP-ek”

13.09.2013r. I Mistrzostwa Kozienic w marszach na orientację

Zgłosiło się aż 125 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjum. Z naszej szkoły w marszach wzięło  udział 19 uczniów. Po szkoleniu z zapałem uczniowie wyszli na trasę zbierać punkty. Zespół w składzie Zosia Lewandowska ,Ania Ośka i Adrian Ośka zajęli II miejsce. Wszyscy  wracali do Ryczywołu bardzo zadowoleni. Uczniowie  pytali kiedy kolejne marsze.

18.10.2013r.-Marsze na orientację Rezerwat Zagożdzon – Przejazd

Uczniowie maszerowali po Puszczy Kozienickej zbierali punkty. Udział w rajdzie wzięło 15 uczniów podzielonych na pięć zespołów trzy osobowych.

01.02.2014r. -  I Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gminy Kozienice

Na marsze w zimowej scenerii wybrało się 8 uczniów. Utworzyli cztery zespoły dwu osobowe, zajęli V miejsce.

Zawody sportowe

14.09.2013.biegi przełajowe

Rozpoczęliśmy rywalizację w międzyszkolnych zawodach sportowych na szczeblu gminy w roku szkolnym 2013/2014. W zawodach udział wzięło czterech uczniów. Najlepiej pobiegła Natalia Musiał zajmując VIII miejsce.

28.09.2013.- mini piłka nożna dziewcząt

Szkołę reprezentowało sześć zawodniczek: Natalia Iwańczyk, Natalia Musiał, Oliwia Bogumił, Kinga Ośka, Morena Mulazzani, Weronika Wiśniewska. Dziewczęta spisały się na „medal” zajęły III miejsce.

19.10.2013.- mini piłka ręczna dziewcząt

Rywalizowały dziewczęta z sześciu szkół. Nasze zawodniczki zajęły V miejsce.

26.10.2013- mini piłka ręczna chłopców

Na zawody pojechało dziewięciu zawodników. Rywalizowało 7 szkół. Chłopcy zajęli IV miejsce.

16.11.2013- halowa piłka nożna chłopców

Szkołę reprezentowało dziesięciu zawodników od klasy II do V. Po raz kolejny wracamy z IV miejscem,a było już tak blisko podium.

23.11.2013.-tenis stołowy dziewcząt

Do rywalizacji przystąpiło 8 szkół. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie i wracamy z III miejscem. Brązowy medal wywalczy:Natalia Iwańczyk, Ania Ośka i Oliwia Bogumił.

30.12.2013.- tenis stołowy chłopców

Rywalizacja wśród chłopców była zacięta. W zawodach brało udział 9 szkół z terenu gminy.

Chłopcy w składzie: Kuba Matysiak, marce Strzelczyk i Maciek Olszewski zajęli V miejsce.

25.01.1-2014.- mini siatkówka dziewcząt

10 zawodniczek walczy dzielnie i wracamy z IV miejscem.

08.02.2014.- mini siatkówka chłopców

Aktywnie uczestniczymy w rywalizacji międzyszkolnej na terenie gminy. Wracamy z III miejscem – chłopcy są dumni z osiągniętego wyniku. Grało ich tylko 8.

22.03.2014r. indywidualne zawody w pływaniu

Szkołę reprezentował Kacper Czerwiński, płynął na dystansie 50m stylem dowolnym.

W kategorii kl. V i VI zajął IV miejsce.