Witamy na naszej stronie ::Rozpoczęcie roku szkolnego 3 września 2018 roku o godz. 9.00

Sukcesy uczniów w roku 2013/2014

1. Certyfikat za udział w projekcie pn. "Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły -ogólnopolski projekt edukacyjny dla szkół podstawowych".(opiekun E. Bogacka)
  2. Julia Misztal, Michał Zawadzki -laureaci ogólnopolskiego konkursu Zachowaj Trzeźwy Umysł. (opiekun M. Kacprzak)
  3. Anna Ośka, Adrian Ośka, Zofia Lewndowska - II miejsce w Mistrzostwach Kozienic, w marszu na orientację. (opiekun E. Bogacka)
  4. Oliwia Bogumił, Natalia Iwańczyk, Natalia Musiał, Weronika Wiśniewska, Kinga Ośka, Morena Mulazzani -zajęły III miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w mini piłce nożnej dziewcząt.  (opiekun E. Bogacka)
  5. V miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w mini piłce ręcznej dziewcząt.  (opiekun E. Bogacka)
  6. IV miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w mini piłce ręcznej chłopców.  (opiekun E. Bogacka)
  7. I miejsce -Oliwia Bogumił, II miejsce Łukasz Bogumił w konkursie fotograficznym, I miejsce Piotr Włodarczyk w konkursie plastycznym -konkurs zorganizowany z okazji obchodów 70 rocznicy mordu mieszkańców Janikowa przez Niemców.(opiekun: M. Fusiek, M. Kacprzak)
  8. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kozienickiego w piłiłce halowej chłopców. (opiekun: E. Bogacka)
  9. I miejsce -Alicja Ślażyńska, II miejsce Zuzanna Staszewska, wyróżnienia - Marta Hauda -kategoria kl. I-III; II miejsce Alicja Sztyber kategoria kL. IV-VI w gminnym konkursie plastycznym pt. "Jesienny pejzaż".(opiekun: H. Boryczka, M. Fusiek)
  10. Wyróżnienia dla szkolnego koła LOP pracującego pod opieką E. Nakończy.
  11. III miejsce w Mistrzostwach Gminy Kozienice w tenisie stołowym dziewcząt - Ania Ośka, Oliwia Bogumił, Natalia Iwańczyk. (opiekun: E. Bogacka)
  12. I miejsce Julia Misztal, II miejsce Piotr Dobrowolski w VII edycji gminnego konkursu plastycznego "Znam to miasto" -pocztówka z Kozienic. (opiekun: M. Fusiek)
  13. Nagrody w regionalnym konkursie "Moje spotkania z Puszczą" zorganizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych zdobyli: w dziedzinie literatura: Zofia Lewandowska,  Łukasz Bogumił, wyróżnienia- Oliwia Bogumił, Emilia Olszewska; nagrodę w dziedzinie plastyki - Mateusz Domagała, wyróżnienie: Marika Hauda, wyróżnienie w dziedzinie fotografii - Łukasz Bogumił. Szkoła otrzymała albumy przyrodnicze za zdobycie przez uczniów największej liczby  nagród i wyróżnień. (opiekunowie: M. Kacprzak, M. Pietrzyk, H. Boryczka)
  14. Ania Ośka wyróżnienie w gminnym konkursie "Ekologiczny stroik świąteczny", udział Z. Lewandowska, A. Ośka, O. Sendybył (opiekun: M. Fusiek, M. Kacprzak)